USTÁJENÍ KONÍ

!!! UPOZORNĚNÍ !!! 

V současné chvíli je kapacita ustájení naplněna. O případném uvolnění místa budeme informovat zde na webových stránkách. Děkujeme za pochopení.

Všichni koně, kteří jsou u nás ustájení, mají zajištěnou veškerou péči, kterou potřebují ke spokojenému životu. Ke každému koni přistupujeme dle jeho individuálních potřeb a požadavků majitele. Samozřejmostí je zajištění základních potřeb, jako je strava, pitný režim, prostor na odpočinek a sociální kontakt s ostatními koňmi. V případě jakéhokoliv zranění koni zajistíme adekvátní péči, vždy po domluvě s majitelem. Zkrátka se o vašeho koně postaráme jako o vlastního. Vzhledem ke klidné lokalitě stáje a výběhů netrpí koně přílišným hlukovým zatížením. Uvidíte, že u nás si bude váš kůň řehtat blahem. 

Pro ustájení koní nabízíme dvě varianty:

Venkovní výběhové ustájení

Venkovní ustájení nabízíme v režimu 24/7 na našich rozlehlých pastvinách. Celková plocha pastvin zabírá téměř 40 ha, Váš koník bude mít skutečně dostatek prostoru pro svoje radovánky. Při nepříznivém počasí se může ukrýt do některého z přístřešků. Všechny koně mají celodenní přístup k senu a vodě. A nudit se tu také nebudou - výběhy jsou sdílené s ostatními koňmi, některým dělají společnost také naše ovce nebo zvířecí návštěvníci z přilehlých lesů.

Boxové ustájení

V naší plně vybavené stáji vašemu koni usteleme na slámě a dopřejeme mu 2x denně seno, ječmen a příkrm dle vašeho přání. Samozřejmostí je celodenní přístup k vodě. Podstatnou část dne stráví koník na pastvě v rozlehlých výbězích s ostatními koníky a zvířátky, do stáje se vrátí až k večeru nebo dříve v závislosti na počasí. Box bude vždy na 100 % připraven a uklizen pro spokojený pobyt vašeho koně. 

Vybavení

Disponujeme veškerým potřebným vybavením, které vy i váš kůň potřebujete ke spokojenosti. Najdete u nás:

- boxy
- cca 40 ha pastvin
- přístřešky ve výbězích
- travnatou/písčitou jízdárnu
- kruhovku
- úvaziště
- sprchový kout pro koně
- 2-3 sedlovny
- společenskou místnost s Wi-fi, kuchyňkou a WC
- venkovní posezení
- parkoviště