UBYTOVÁNÍ PERNŠTEJN

!!! UPOZORNĚNÍ !!! 

Vzhledem k probíhajícím stavebním pracím, a covid situací bude ubytování k dispozici až od června/července 2021!!!    O spuštění rezervace vás budeme informovat na našich webových stránkách a sociálních sítích !!!

Lokalita

Najdete nás v malebné klidné vesničce Smrček, která leží na hranici Jihomoravského kraje a Kraje Vysočina. Jen asi 2 km od nás se nachází městys Nedvědice a cca 9 km město Bystřice nad Pernštejnem. Naše stáj a farma je doslova obklopena loukami a lesy, což z ní činí skutečně oázu klidu v současném rušném světě. 

Jak se k nám dostat? Vzhledem k místu se k nám bohužel nedostanete jinak než autem. Po domluvě vás však můžeme vyzvednout na vlakovém nádraží v Nedvědici, případně můžete využít autobusových spojů do Smrčku. Nebojte, i když vás zradí váš orientační smysl nebo GPS navigace, my si vás už najdeme! 

Ubytování/vybavení

Připravujeme...

Pronájem

Připravujeme...

Tipy na výlety

Baví vás památky, pěší či cyklo turistika nebo chcete vyrazit třeba jenom do lesa na houby? U nás si na své přijde opravdu každý. V blízkosti naší stáje najdete jednu turistickou zajímavost vedle druhé. Tou nejbližší je státní hrad Pernštejn, dobře známý z českých pohádek. Vyrazit ale můžete i na druhou stranu, třeba do Centra Eden v Bystřici nad Pernštejnem nebo do Víru na monumentální Vírskou přehradu a ferraty.  Pokud Vás zajímají další turistické cíle v okolí, navštivte web Koruny Vysočiny, který shromažďuje všechny turistické zajímavosti ze čtyř okolních regionů - Nedvědicka, Bystřicka, Novoměstska a Žďárska. 

Přijeďte k nám na dovolenou, klidně s celou rodinou, nudit se tu rozhodně nebudete, slibujeme!

©2020 Jezdecký areál PernštejnVšechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!