JEZDECKÝ AREÁL PERNŠTEJN 

O nás

Naši stáj najdete v kouzelné vesničce Smrček, nedaleko městyse Nedvědice a pohádkového hradu Pernštejn, uprostřed nekonečných luk a lesů. Na první pohled si zamilujete nejen výhledy do přírody, ale také klid a ticho rušené jen spokojeným ržáním našich koní, bečením oveček a radostným štěkotem našich psů.  

Jsme rodinná stáj a jezdectví patří k naší tradici. V začátcích jsme se věnovali vozatajství a westernovému ježdění. V této době také vznikl Jezdecký areál Pernštejn. Jeho činnost byla později na několik let pozastavena. Součástí naší historie je také chov tradičního českého plemena - kladrubského koně - v němž pokračujeme dodnes.

Historie jezdeckého areálu znovu ožila v roce 2018, tehdy ještě pod názvem Farma Smrček. S novou generací jsme postupně přešli ke sportovnímu jezdectví, konkrétně k parkuru. V roce 2020 jsme se rozhodli vrátit ke kořenům a znovu používat původní název jezdecký areál Pernštejn. 

V současné době se zaměřujeme především na jezdecké výcviky nejmladších dětí, pořádání dětských dnů a táborů, ale také na vyjížďky pro veřejnost a individuální trénink pokročilých jezdců s vlastním koněm, včetně přípravy na parkurové závody a licence a možnost startovat na závodech pod naším klubem. Krom toho nabízíme také ustájení koní nebo ubytování.

Prohlédněte si naše koně zde.

©2020 Jezdecký areál PernštejnVšechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!