DĚTSKÁ FARMA

Pro zářící šťastné dětské oči bychom udělali cokoliv. Proto malým milovníkům koní nabízíme netradiční program u koní, v rámci kterého se seznámí s péčí o koně, základy ježdění a odnesou si hromadu zážitků s ostatními kamarády. Vyberte si níže z nabízených variant:

Dětský den u koní

DALŠÍ DĚTSKÝ DEN SE USKUTEČNÍ 27. 6. 2020, K PŘIHLÁŠENÍ DÍTĚTE VYUŽIJTE NĚKTERÝ Z KONTAKTŮ VIZ KONTAKT.

V ČERVENCI A SRPNU 2020 SE DĚTSKÉ DNY USKUTEČNÍ KAŽDÝ PÁTEK, KROMĚ 24. 7. A 21. 8. 2020. O ZMĚNĚ TERMÍNU BUDETE INFORMOVÁNI NA WEBU NEBO SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH.


Sobota může být strávená i jinak než domácími pracemi. Třeba zážitkovým jednodenním pobytem u nás. Na děti čeká celodenní bohatý program u koní včetně ježdění a procházky po okolí, a to za jakéhokoliv počasí. Nebojíme se sluníčka ani deště. Podívejte se níže, co v sobě Dětský den ukrývá za kouzlo:

  • Skvělé (plnoleté) instruktorky, na dvě děti vždy 1 instruktorka
  • Báječný kolektiv dětí se stejným nadšením pro koně
  • Hodné koníky, kteří děti rádi svezou a klidně se nechají hladit celý den 
  • Jezdecké lekce a vyjížďku
  • Procházku na hrad Pernštejn nebo po okolí naší stáje
  • Teplý oběd z vlastní jídelny, pití po celý den, svačinu 2x denně a prostor pro odpočinek
  • Odměnu za absolvování dětského dne

Je to nabitý den o začátku do konce, na nudu rozhodně nebude čas! Pokud vás Dětský den zaujal, přečtěte si podrobný program a pokyny pro účastníky.

Chcete vidět fotky z již uskutečněných Dětských dnů? Klikněte zde.

Dětský tábor

TERMÍNY TÁBORŮ 2020:

24. - 26. ČERVENCE 2020
21. - 23. SRPNA 2020

PŘIHLÁŠKY ZDE


Jeden den nestačí? Co takhle rovnou tři? Náš třídenní dětský tábor zaručeně  vaše děti si během něho užijí spoustu zábavy s našimi koníky a ostatními dětmi. Tábor má omezený počet termínů, proto sledujte naše webové stránky a sociální sítě a zarezervujte si termín včas!

V roce 2020 nabízíme dva termíny táboru ve dvou formách: 

příměstská varianta, tj. bez spaní, vhodná pro děti od 5 let 

varianta s možností přespání ve stanu  (při nepříznivém počasí možnost spaní ve vnitřních prostorách klubu), vhodné od 7 let.

!!! Pokud máte o tábor zájem, prosíme vyplňte přihláškový formulář, viz výše, a podívejte se na tento manuál, v němž najdete informace k tomu, co má mít dítě na tábor s sebou. !!!

Narozeninové oslavy

Jak říkáme, pro děti uděláme cokoliv. Třeba i narozeninovou oslavu. Nabízíme prostory k pronájmu a zajištění veškerého doprovodného programu - aktivity u koní, zajištění cateringu včetně narozeninového dortu a výzdoby. Společně se na organizaci domluvíme a detaily vyladíme tak, aby byla narozeninová oslava nezapomenutelná!